Meniu
Prekių krepšelis

fit24.lt- nepriklausomo PM DIstributoriaus svetainė

Norintiems pirkti produktus su 20-45 % nuolaida tiesiogiai iš kompanijos.
Parašykite el. paštu uzsakymai.fitline@gmail.com NORIU GAUTI NUOLAIDĄ

Fitline Restorate (miegui, odai)

Fitline Restorate (miegui, odai)
Fitline Restorate (miegui, odai)
  • Atsargos: Turime
  • Prekės kodas: 0702005

26.00 €
Be PVM: 26.00 €
FitLine Restorate-maisto papildas organizmo atsatymui kol Jūs miegate .
Būtinų mineralinių medžiagų ir mikroelementų derinys pagrindinių organizmo funkcijų stiprinimui ir mitybos papildymui.
FitLine Restorate sudėtyje-11 ingridientų.

Mineralų kompleksas (kalcis, magnis, kalis, cinkas, selenas, varis, chromas, marganis) , vitaminas D . Sudėtyje - ir beta karotinas, kuris veikdamas drauge su mineralais dar labiau stiprina Restorate poveikį organizmui.

Veikia natūraliai raminančiai ir prailgina gilaus miego fazę, kai Jūs miegate. Mineralinės medžiagos įeinančios į šį produktą yra atsakingos už kaulų ir dantų būklę, daro odą gražesnę.

Pagrindinė FitLine produkcijos ypatybė yra NTC (Nutritional Transport Concept) sistema, kuri leidžia visoms naudingosioms medžiagoms efektyviai patekti į organizmą ir būti efektyviai naudojamoms. Produktų absorbcija yra virš 90%.

Sudėtis: Kalis 50 mg, kalcis 268 mg, magnis 134 mg, geležis 5 g, cinkas 5 mg, varis 670 µg, chromas 16,8 µg, selenas 16,8 µg, vitaminas D 2,5 µg, rūgštingumą reguliuojanti medžiaga citrinos rūgštis, kvapiosios medžiagos, saldiklis (acesulfatas K), dažiklis (beta karotenas).

Rekomenduojama dozė ir vartojimas: Ištirpinkite 6,7 g (3 šaukštelius) miltelių 250 ml geriamojo vandens. Maišykite mediniu ar plastikiniu šaukštu, kol milteliai visiškai ištirps ir gėrimas nustos putoti. Rekomenduojama gerti po 1 Restorate gėrimą per dieną, geriausia vakare. Gerkite mažais gurkšneliais iškart po gėrimo paruošimo.


Maisto papildas neturi būti vartojamas kaip maisto pakaitalas. 
1 mėnesio kursas, 200 g
Gamintojas-Vokietija