Meniu
Prekių krepšelis

fit24.lt- nepriklausomo PM DIstributoriaus svetainė

Norintiems pirkti produktus su 20-45 % nuolaida tiesiogiai iš kompanijos.
Parašykite el. paštu uzsakymai.fitline@gmail.com NORIU GAUTI NUOLAIDĄ

Miceliavimas

Apie vandenį.

Žmogaus gyvybės pagrindas yra vanduo. Vanduo išnešioja visas maistingąsias medžiagas į ląsteles. Kraujo ir ląstelių veikla taip pat susijusi su vandeniu. Vanduo žmogui gyvybiškai būtinas.

Apie riebalus.

Daugelis vitaminų (pvz., E vitaminas ir beta karotinas) yra tirpūs riebaluose, o ne vandenyje. Kas atsitinka, kai mūsų virškinamasis traktas, absorbuojantis vandenyje tirpias maisto medžiagas, gauna tokių medžiagų, kurios netirpsta vandenyje? Virškinimo trakto fermentai skaido riebaluose tirpias maistines medžiagas iki tokių dalelių, kurios pasidaro tirpios vandenyje. Pasibaigus skaidymui, virškinamojo trakto gleivinė absorbuoja suskaidytas medžiagas, bet tik apie 25 proc. suvartotų maisto medžiagų. Normali absorbcija bus tik tada, kai esate sveikas ir nepatiriate streso, tačiau jeigu jūsų organizmas nusilpęs, išvargęs ar ligotas, tai net ir šio kiekio nepasisavins. Taigi ar gali pagerėti maistinių medžiagų pasisavinimas?

Emusol miceliavimo procesas

Miceliavimas - tai riebaluose tirpių maistinių medžiagų suskaidymas iki mažų vandenyje tirpių micelių. Tai padaroma dar prieš maistinėms medžiagoms patenkant į organizmą. Suskaidytus vitaminus organizmas pasisavina maksimaliai, o perteklius laisvai pasišalina. Produktų tobulinimo tyrinėtojas iš “Bioglan” laboratorijos (Kalifornija, JAV), bioorganinės chemijos prof., garbės dr. David Rutolo teigia, jog mūsų sveikata priklauso ne vien tik nuo to, ką mes valgome, bet ir nuo to, ką mūsų organizmas pasisavina. Per savo gyvenimą sukūręs daugiau nei 300 įvairių produktų mitybai papildyti, prof. D.Rutolo sukūrė miceliavimo (skaidymo) technologiją. Ši nauja technologija pirmiausia buvo pademonstruota naudojant augalinės kilmės koenzimą Q10, kuris iki tol buvo žinomas tik kaip tirpus riebaluose kofermentas. “P.M. International” firma patentavo šią miceliavimo technologiją kaip pagrindinį FitLine® serijos produktų bruožą.

Miceliavimo būdu riebaluose tirpios maisto medžiagos virsta tirpiomis vandenyje. Pavartojus miceliuotų vitaminų, jų kiekis kraujyje padidėja beveik 5 kartus (A vitaminas, beta karotinas), 4-5 kartus (E vitaminas). Riebaluose tirpių D ir K vitaminų bei kofermento Q10 tyrimų rezultatai buvo panašūs. Produktai, kurių sudėtyje yra miceliuotų vitaminų, pritaikyti optimaliai absorbcijai.
Vitaminų pasisavinimo procese, be to, kad jie yra miceliuoti, labai svarbus yra dar vienas aspektas - geriamoji forma. Ji, kitaip negu tabletės ar kapsulės, papildomai pagerina ir pagreitina maistinių medžiagų absorbciją. Šios medžiagos patenka į organizmą skysčio pavidalu ir yra greitai absorbuojamos. Organizmo ląstelės kartu su vandeniu gauna miceliuotų vitaminų ir gali normaliai veikti. Pasak Lietuvos gastroenterologų mokslinės draugijos narės, habil. med. dr., prof. Dalios Tamulevičiūtės, FitLine®Ņ produktus galima vartoti ir gydymui, ir profilaktikai. Tai yra ir vaistas, ir maistas.

Kas yra FitLine produktai?

FitLine® produktai - tai augalų ekstraktai. Juose nėra jokių farmacinių preparatų, hormonų ar kitokių sintetinių pagalbinių medžiagų, tačiau yra daugiau nei 40 maistinių medžiagų, būtinų gyvybei palaikyti. FitLine®Ņ produktų poveikis remiasi jų, kaip biologiškai veiklių medžiagų grupių (NGP®), sudėtimi, todėl organizmas puikiausiai pasisavina vertingas maistingąsias ir gyvybines medžiagas pagal maistingųjų medžiagų perdavimo ir priėmimo sistemą (NTC®). Kaip teigia profesorė D.Tamulevičiūtė, joms nereikia virškinamajame trakte ilgiau užtrunkančio ertminio maisto medžiagų skaidymo, kuriam būtinas daugelio fermentų aktyvumas. FitLine®Ņ produktai greitai patenka į plonąją žarną ir jų galutinis skaidymas vyksta gleivinės epiteliocitų membranoje. Virškinimas membranoje glaudžiai susijęs su maisto medžiagų rezorbcija. Todėl šie produktai greičiau patenka į kraują ir į tas organizmo ląsteles, kurioms šių medžiagų trūksta.

Šis ypatingas techninis maisto paruošimas - miceliavimas - yra naujas mitybos srityje.
FitLine® produktai, kurių jau yra daugiau kaip 20 rūšių*, tinka vartoti esant ekstremalioms sąlygoms, t.y. kai padidėja jų poreikiai: nėštumo, maitinimo krūtimi metu, intensyviai dirbant protinį ir fizinį darbą, sportuojant, ištikus stresinėms situacijoms, reguliuojant svorį, sergant.

Taigi miceliavimas nėra paslaptis, kurią būtų sunku paaiškinti. Vartodami miceliuotus produktus profilaktiškai, ilgai išliksite sveiki ir darbingi.

Šaltinis sveikaszmogus.lt


Prekės kodas: 0712021
Sojų pupelės ypač vertinamos dėl izoflavonų - natūralių medžiagų, turinčių į žmogaus hormoną panašų poveikį- estrogeną.Sojų izoflavonai yra viena iš fitoestrogeno rūšių-tai yra augalinės kilmės moteriškas hormonas. Ypač pabrėžiama sojos vertė moterims, sulaukusioms menopauzės.Sumažėjusi es..
66.00 €
Be PVM:66.00 €

Prekės kodas: 0712020
FitLine Lutein – maisto papildas akims su liuteinu, zeaksantinu,  vitaminu E ir vitaminu A micelizuotu skystu pavidalu.Luteinas ir Zeaksantinas yra pagrindiniai karotinoidai akyje ir vienas iš svarbiausių šių karotinoidų gebėjimų yra akies tinklainėje išfiltruoti mėlyną saulės šviesą ir apsaugo..
40.00 €
Be PVM:40.00 €

Prekės kodas: 0712052
DHA ir EPA Omega-3 riebalų rūgštys yra būtinos sklandžiam organizmo funkcionavimui, nes palaiko normalią širdies ir smegenų veiklą.Vegetarams, veganams ar tiems, kurie savo racione vengia žuvies, kasdienis Omega 3 kiekis yra iššūkis.Skystas maisto papildas yra 100% augalinis produktas , nes jame esa..
40.00 €
Be PVM:40.00 €

Prekės kodas: 0712033
Vandenyje tirpi Fitline OMEGA 3+E suaugusiems ir vaikams.70% viso žmogaus kūno sudaro vanduo. Taigi, kad mūsų organizmas efektyviai įsisavintų produktą, jis turi būti vandenyje tirpios (micelinės) formos.Kodėl reikia vartoti Omega 3 ?Lėtina aterosklerozės vystymąsi.Sojų lecitinas sumažina MTL (blogo..
40.00 €
Be PVM:40.00 €

Prekės kodas: 0712014
Q10 yra antioksidantas, kurį organizmas gamina natūraliai. Jis siejamas su energija, ląstelių apsauga ir nauda širdžiai bei turi įtakos odos būklei.Q10 žmogaus organizmas pasigamina pats, tačiau senstant šio fermento gamyba mažėja. Sulaukus 50-ies metų amžiaus, natūraliai organizmo pagaminamo koferm..
49.00 €
Be PVM:49.00 €

Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)