Meniu
Prekių krepšelis

fit24.lt- nepriklausomo PM DIstributoriaus svetainė

Norintiems pirkti produktus su 20-45 % nuolaida tiesiogiai iš kompanijos.
Parašykite el. paštu uzsakymai.fitline@gmail.com NORIU GAUTI NUOLAIDĄ

Apie kompaniją

Kompanija PM International įkurta 1993 m., Limburgerhof, Vokietija.

FitLine produktai yra greito ir kokybiško poveikio maisto papildai. Šie produktai yra skirti uždengti 80%-90% šiuolaikinio žmogaus mitybos spragų.

Svarbu ne tik TAI, ką valgome, bet, svarbiausia, kiek iš to absorbuojame ir tai pasiekia mūsų ląsteles. Pagrindinė FitLine produkcijos ypatybė yra NTC (Nutritional Transport Concept) sistema, kuri leidžia visoms naudingosioms medžiagoms efektyviai patekti į organizmą ir būti efektyviai naudojamoms. Produktų absorbcija yra virš 90%.

FitLine produktai yra pagaminti vadovaujantis aukščiausiais Vokietijos kokybės standartais ir yra plačiai naudojami profesionalių sportininkų ir žmonių, siekiančių pagerinti savo fizinę būseną. Produkcija kuriama bendradarbiaujant su Liuksemburgo mokslo ir technologijų institutu, kuriame

PM International – savo inovacijomis, kai kurių šaltinių teigimu, lenkia šiuolaikinių papildų rinką 15 metų!
Vartodami Fitline jūs gaunate: Produktus iš labiausiai augančios maisto papildus gaminančios kompanijos pasaulyje. Produktus, kuriuos kuria 350 mokslininkų ir kurie turi 70 patentų!

Nuo 2011 m. PM-International buvo pripažinta viena iš 100 geriausių tiesioginio pardavimo įmonių visame pasaulyje ir šiuo metu užima 6 vietą.

PM International jau 22-ąjį kartą patenka į TOP 100 Inovatyviausių kompanijų, tapdama šio sąrašo rekordininke. Kokybės ženklas TOP 100 dalimi įmonėms suteikiama nuo 1993 metų už novatoriškus pasiekimus. Su 22-uoju apdovanojimu, kaip viena geriausių metų novatorių kompanija, „PM-International“ yra TOP 100 sąrašo rekordininkė. 

Šioje kategorijoje prekių nėra.