Meniu
Prekių krepšelis

fit24.lt- nepriklausomo PM DIstributoriaus svetainė

Norintiems pirkti produktus su 20-45 % nuolaida tiesiogiai iš kompanijos.
Parašykite el. paštu uzsakymai.fitline@gmail.com NORIU GAUTI NUOLAIDĄ

Apie kompaniją

Kompanija PM International įkurta 1993 m., Limburgerhof, Vokietija.

FitLine produktai yra greito ir kokybiško poveikio maisto papildai. Šie produktai yra skirti uždengti 80%-90% šiuolaikinio žmogaus mitybos spragų.

Svarbu ne tik TAI, ką valgome, bet, svarbiausia, kiek iš to absorbuojame ir tai pasiekia mūsų ląsteles. Pagrindinė FitLine produkcijos ypatybė yra NTC (Nutritional Transport Concept) sistema, kuri leidžia visoms naudingosioms medžiagoms efektyviai patekti į organizmą ir būti efektyviai naudojamoms. Produktų absorbcija yra virš 90%.

FitLine produktai yra pagaminti vadovaujantis aukščiausiais Vokietijos kokybės standartais ir yra plačiai naudojami profesionalių sportininkų ir žmonių, siekiančių pagerinti savo fizinę būseną.

PM International – savo inovacijomis, kai kurių šaltinių teigimu, lenkia šiuolaikinių papildų rinką 15 metų!
Vartodami Fitline jūs gaunate: Produktus iš labiausiai augančios maisto papildus gaminančios kompanijos pasaulyje. Produktus, kuriuos kuria 350 mokslininkų ir kurie turi 70 patentų!

Nuo 2011 m. PM-International buvo pripažinta viena iš 100 geriausių tiesioginio pardavimo įmonių visame pasaulyje ir šiuo metu užima 8 vietą.
2022 m. kompanija gavo apdovanojimą kaip geriausa vokiško ženklo sveikatos sektoriuje.

PM International kompanija gavo apdovanojimą TOP-Innovator 2024
Su 22-uoju apdovanojimu, kaip viena geriausių metų novatorių kompanija, „PM-International“ yra TOP 100 sąrašo rekordininkė.
Kokybės ženklas TOP100 vidutinėms įmonėms suteikiamas nuo 1993 metų už novatoriškus ir inovcinius pasiekimus.

FitLine gaminiams naudojama unikali išskirtinė maistinių medžiagų transportavimo koncepcija (NTC), todėl šių produktų absorbcija yra virš 90%.Šioje kategorijoje prekių nėra.